פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

התקנת אזעקות

התקנת אזעקות בבתים – בחירת מערכת מיגון לבית

ההחלטה על סוג האזעקה ומערכת המיגון לביתכם תלויה במס' גורמים כמו מסגרת התקציב שלכם, מיקום בית המגורים, האם מדובר בדירה בבניין או בבית פרטי, אופיים של דיירי הבית ויכולתם להתמודד עם מערכות טכנולוגיות. התקנת מערכת אזעקות בבתים צמודי קרקע תהיה שונה מהתקנת מערכת אזעקה לדירה בבניין רב קומות. לבית אשר דייריו לא נמצאים בו מרבית שעות היום עובדים מסביב לשעון ואינם זמינים כל כך, פחות תתאים מערכת מיגון המחוברת ישירות לסמארטפון. בטרם תבחרו את סוג האזעקה לביתכם, ניתן לכם מידע חשוב שיעזור לכם לבחור במערכת המיגון שתהיה מיטבית עבורכם ותתאים לכם מכל הבחינות.

לפני שמתקינים אזעקה – האם כדאי לבחור באזעקת צופר או באזעקה שקטה

לפני שמתקינים אזעקה חשוב להבין מה ההבדל בין אזעקת צופר לבין אזעקה שקטה.

מערכות אזעקה המגיעות עם צופר יתאימו לאנשים שמתכוונים להיות בסביבת ביתם רוב הזמן, משום שלפי החוק, במקרה וצופר האזעקה מרעיש מעל לחצי שעה, המשטרה יכולה לתת קנס לבעלי הנכס. מה גם שבמידה ואינכם בסביבת הבית, מה הטעם בצופר המרעיש לעזרה, אם לא תוכלו לשמוע אותו ולהגיע לביתכם במהרה. חלק מהאנשים מבקשים במהלך התקנה האזעקה לא לחבר את הצופר. בכל אופן, במהלך התקנת אזעקה רצוי להותיר את הצופר בכניסה לכל מקרה שלא יהיה. אפילו אם הוא אינו מחובר למערכת האזעקה, זאת מפני שנוכחותו של הצופר מהווה גורם מרתיע לפורצים.

כמו כן ישנה אפשרות להתקין מערכת אזעקה שקטה, אשר במקרה של ניסיון פריצה או פריצה, מיידעת את בעלי הבית או כל אדם אחר שנבחר על ידי הודעה שנשלחת לארבעה מספרי טלפון שונים המוגדרים מראש. כך שתוכלו לקבל התראה על כך שהאזעקה הופעלה בזמן אמת.

אזעקות להתקנה בביתכם, מהם סוגי הגלאים הקיימים?

כיום קיים מגוון אזעקות להתקנה בתחום מערכות המיגון לבית מציע מגוון רחב של מערכות אזעקה וכל אחת מהן מופעלת באמצעות גלאי מסוג מסוים.

אלה הם סוגי הגלאים:

  1. גלאי נפח – גלאי נפח הוא גלאי האזעקה הפופולארי והנפוץ ביותר, ולו ביקוש רב. הגלאי מתריע במערכת האזעקה ברגע שהוא קולט שינוי בנפח התוך החלל בו הוא מותקן. בו ברגע שהגלאי שולח את ההתראה למערכת האזעקה, הצופר מופעל. ישנם גלאי נפח רבים אשר מתאימים לבתים בהם יש חיות מחמד, וגלאים אלה חכמים ובמידה וקולטים שינוי נפח במידה קטנה, יודעים שלא צריך לשלוח התראה למערכת האזעקה.
  2. גלאי מגנט – את גלאי המגנט מתקינים על דלת הכניסה או על גבי מנעול הדלת עצמו. תפקידו של גלאי המגנט הוא לזהות כל כניסה שאיננה כניסה מורשית.
  3. גלאי אקוסטי – הגלאי האקוסטי נועד לקלוט ולזהות סאונד בחלל בו הוא מותקן. משתמשים בגלאי אקוסטי בעיקר במבנים בהם ישנן ויטרינות זכוכית גדולות או חלונות זכוכית גדולים.
  4. גלאי זעזועים – זהו גלאי המסתמך על קליטת זעזוע. גלאי זה מתאים למערכות של אזעקות המותקנות במקומות רגישים לדוגמא, במבנים בהם מותקנת כספת בקיר. גלאי זה יאתר כל זעזוע שיתרחש בקרבת הקיר למשל קדיחה, מכות פטיש וכיוצא בזאת.

התקנה של אזעקות עם חיבור ישיר לסמארטפון

מערכת אזעקה זו הינה חדשנית ומתוחכמת ביותר, והיא אפילו טרנד חם בתחום. אזעקה שכזו מתאימה מאוד לאנשים שאין להם בעיה להסתדר עם טכנולוגיה ויודעים לתפעל את הסמארטפונים או הטאבלטים ללא כל בעיה. אזעקה זו תיידע אתכם איזה גלאי הופעל ומאיזה מיקום בבית.

במידה וכל הגלאים בבית מופעלים הלקוח יוכל להבין כי לא מדובר בתקלה בגלאי אחד וכי אכן מתרחש אירוע כלשהוא בביתו. יתרון נוסף לאזעקה זו היא שהמערכת אינה מצריכה התקנת מצלמות אבטחה אלא יכולה ישנה בה אפשרות להתחבר לסמארטפון שלכם ולהעביר את המידע באמצעות אפליקציה בזמן אמת מגלאי הנפח הווילון.

חברת שי-מור עובדת בכל רחבי הארץ

שי מור מעניקה שירותי התקנת אזעקות ללקוחותיה במרכז הארץ (תל אביב-יפו, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, ראשון לציון ועוד), בשרון (הוד השרון, רעננה, כפר סבא ועוד) ובכל איזור השפלה אשדוד, גן יבנה, יבנה, אשקלון, בני דרום, ניר גלים, שדה עוזיהו, ניצן, שתולים, גן הדרום, אמונים, גבעתי, בית עזרא, ניצנים, באר גנים, חצור אשדוד ועוד.

פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

השאר פרטים ונחזור בהקדםמערכת אזעקות לבית

מערכות אזעקה לבית מאפשרות למשפחות רבות לישון בשקט בידיעה כי הם מוגנים ובטוחים. יש להתאים את המערכות החשובות והמיוחדות הללו לבית שלנו. זאת על ידי בחינת התשתית אשר תוכל לאפשר פריסה נאותה של גלאים, נוכחותם של בעלי חיים בבית ונקודות נוספות אחרות. המערכות החיוניות הללו הופכות בשנים האחרונות לנפוצות הרבה יותר, זאת לאור היעילות הגבוהה שלהן אשר משולבת עם יכולת הרתעה מרשימה במיוחד. לרכישתן של מערכות חשובות מסוג זה, תוכלו גם אתם לפנות אל מוקד שי מור המקצועי אשר ישמח לעמוד לשירותכם בכל, יעזור בבחירת מערכת האזעקה המתאימה לכם ביותר ואף יתקין אותה.

הכירו את המערכות שישמרו עליכם

חשוב יהיה לבחון את השגרה היומיומית שלכם ולהחליט בהתאמה על סוג ההתראה אותה אתם רוצים להפיק ממערכת האזעקה. האם אתם מעוניינים בהגנה היקפית חיצונית, או שמא אתם מעדיפים להסתפק בהגנה פנימית ויעילה? מערכות אזעקה לבית מעניקות את תחושת הרוגע לרבים, זאת לאור העובדה כי הן יווסתו את הפעילות החשודה במקום החשוב לנו ביותר ויתריעו עליה. אין ספק כי מערכות חיוניות אלו מסייעות לנו בשמירה על הרכוש, המקום וכמובן, על בני המשפחה היקרים לנו מכל.

מענה מדויק לצרכי הביטחון והבטיחות שלכם

חשוב לציין כי ניתן יהיה לחבר את המערכת החיונית הזו למוקד מבצעי אשר יעניק לכם מענה מדויק בשעות הלילה המאוחרות או בשעה שאתם לא נמצאים בבית. המוקד מבצעי פועל בתיאום עם משטרת ישראל והרשויות ויקפיד לוודא כי אתם וביתכם נשמרים בטוחים בכל עת. מערכות האזעקה מעניקות לנו אפשרות ביצירת התרעה לפורצים ואפילו אחראיות על מניעת הפריצה הבאה. בעזרתן אנו יכולים לשלוט בצורה יעילה ונוחה הרבה יותר על אשר מתרחש בבית או בעסק שלנו גם במידה ואין אנו נמצאים במקום. על מנת ליהנות מהיתרונות המשמעותיים של המערכות המתקדמות הללו, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שי מור והצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם ויסייע במתן המענה המדויק לכל צורך שלכם.

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית מאפשרת לכל אדם ליהנות מיתרונות רבים. מעבר ליכולת שלה להתריע על פורצים, היא גם תורמת במניעתה של הפריצה הבאה ומאפשרת לכם שליטה רבה יותר על המתרחש בבית או במשרד שלכם. המערכת תעדכן אתכם באופן אוטומטי במידה ומתרחשת חדירה בלתי מורשית לבית או לעסק שלכם. ההודעה תישלח לשלושה טלפונים שונים אותם אתם מגדירים מראש. לקבלת פרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם מוקד שי מור והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל.

הכירו את היתרונות של מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה ביתית טומנת בחובה מגוון רחב של יתרונות, כאשר בין הבולטים והמשמעותיים ביותר שבהם ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות. מערכות אלחוטיות מיוחדות אלו ניתנות להתקנה פשוטה יחסית. חשוב יהיה להיעזר באיש מקצוע בשלב ההתקנה, זאת על מנת להבטיח את העובדה כי כל אחד מהגלאים יותקן במקום הנכון, דבר אשר ימנע אזעקות שווא. חשוב לציין כי המערכות הללו נוחות מאוד לתפעול ויתאימו בצורה מושלמת לכל בית או משרד. לאור העובדה כי מדובר במערכת אזעקה אלחוטית, הרי שאין צורך בהקמתה של תשתית לחיבור של מערכת קווית. התקנתה של מערכת אזעקה זו מהווה פתרון איכותי ואסתטי במיוחד.

מערכת אזעקה איכותית קונים מהמומחים

בדיוק כמו מערכות בית חכם שונות, גם על המערכת הזו ניתן יהיה לשלוט בצורה נוחה ויעילה מרחוק. כך שגם במידה ויצאתם מהבית ושכחתם להדליק את האזעקה, הרי שכבר בדרך לעבודה ניתן יהיה להפעיל את המערכת ולשמור על בטיחות הבית שלכם. מוקד שי מור מעמיד לרשות לקוחותיו את מערכות האבטחה המתקדמות והאיכותיות ביותר אשר יעזרו לכם לשמור על בטיחותם של האנשים החשובים לכם, בין אם המשפחה או העובדים שלכם. הגנו על הרכוש שלכם בעזרתו המקצועית של המוקד והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה.

אזעקה אלחוטית

מערכות אזעקה אלחוטיות אינה תלויות במערכת החשמל שלכם. נקודה חשובה זו הופכת את המערכות הללו לאמינות מאוד כיוון שלא ייפגעו בעקבות הפסקת חשמל או פורץ אשר פגע בקווי החשמל. רכישתה והתקנתה המקצועית של מערכת אזעקה אלחוטית אפשרית כיום בקלות רבה הרבה יותר מאשר פעם. לאור העובדה כי מדובר במערכת אלחוטית, הרי שאין צורך בקדיחת חורים בקירות וניסיון בהסתרה של חוטים חשופים. כל שיהיה עליכם לעשות זה ליצור קשר עם מוקד שי מור המנוסה והמקצועי וליהנות מן השירות האדיב אשר שם את הצרכים שלכם במרכז ומתאים בעבורם את פתרונות האבטחה הנחוצים לכם.

נקודות חשובות שכדאי יהיה להכיר

נוכחותה של אזעקה אלחוטית הינה משמעותית בעבור רבים וטומנת בחובה מגוון רחב של יתרונות חשובים. הכירו את המערכת החיונית הזו בעזרת הנקודות הבאות. אין סיבה לדאוג, המערכת לא תשבוק חיים באופן פתאומי, היא תספק בעבורכם התראה מוקדמת להחלפת הסוללה, בכך למעשה תבטיח את העובדה כי המערכת תפעל באופן רציף. ניתן יהיה להוסיף למערכת זו גלאים נוספים או תכונות חדשות כמו ניטור וידאו אשר ישדרגו באופן משמעותי את מערך האבטחה הביתי שלכם. ישנן אזעקות אלחוטיות אשר משתלבות עם מערכת בית חכם. כך למעשה תוכלו לבצע ניטור וידאו של המערכת, לקבל עדכונים והודעות על הנעשה בביתכם ואף תאפשר לכם לשלוט בהן באמצעות המחשב או טלפון חכם.

פתרונות אבטחה מתקדמים לבית ולעסק

בין אם אתם מעוניינים להגן על הבית שלכם, המשרד או הבניין בו אתם חיים או עובדים, הנכם מוזמנים להיעזר בשירותיו של מוקד שי מור. את המערכת ניתן יהיה לשדרג או להחליף לדגם חדש יותר בקלות, זאת לאור העובדה כי המערכת עצמה אלחוטית וניתן יהיה לפרק ולהרכיב אותה בקלות רבה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהציע את הפתרונות המתקדמים ביותר לאבטחה. כך שבין אם אתם מעוניינים בהתקנה של אינטרקום, מצלמות אבטחה או מערכת אזעקה חדישה ואלחוטית, מומלץ יהיה לפנות אל מוקד שי מור וליהנות מן השירות המתקדם בתחום.
מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט