פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום וקודנים בביתכם או בבניין המגורים היא חשובה ביותר – איך תבחרו במערכת האינטרקום שתתאים לבית הפרטי או לבניין שלכם?

האינטרקום הוא אחד מאמצעי המיגון החשובים ביותר לאבטחת ביתכם. מערכת האינטרקום היא קו ההגנה הראשון שלכם מפני פורצים. האינטרקום מהווה חוצץ בין הבית לרחוב. מערכת אינטרקום איכותית ותקינה, תמנע ניסיונות השגת גבול ופריצות ותשרה תחושת ביטחון על בני הבית.

קיימות בשוק מגוון סוגים של מערכות אינטרקום, ביניהן מערכות פשוטות יותר, מערכות מתוחכמות יותר עם מצלמה, מערכות מעוצבות ומסוגננות, מערכות פשוטות ועוד. כמובן שהתקנת אינטרקום עם מצלמה והתקנת קודן, יחזקו באופן משמעותי את מערך האבטחה הראשוני של הבית או בניין המגורים ואפשרויות אלה עדיפות בהרבה על פני התקנת אינטרקום פשוט ואינטרקום ללא קודן.

האם הכרחי להתקין מערכת אינטרקום וקודן בדלת הכניסה?

מנעולן מקצועי יגיד לכם שהכרחי להתקין מערכות אינטרקום וקודן. התקנת קודנים בדלתות כניסה היא אפשרות המאפשרת לכם, דיירי הבית, לשלוט ביכולת כניסתם של אנשים לכל מבנה או אפילו חדר, ובעצם להתיר כניסה אך ורק למורשים, זאת באמצעות הגדרת קוד סיסמה שתבחרו ותזינו במערכת. בכל מבנה בו יש לבלום את כניסתם של אנשים שאינם מורשים למקום, קודן עם סיסמה יעשה את העבודה. כמובן שאמצעי זה יעלה בהרבה את רמת האבטחה של המבנה בו הוא מותקן. בנוסף חשוב לציין כי השימוש במערכת הקודן הוא פשוט, קל ונוח עבור המורשים להיכנס למבנה.

וודאי תשאלו, האם צריך להתקין גם מערכות אינטרקום וגם מערכת קודן הלא הן מערכות אשר עשויות להיראות דומות או מקבילות זו לזו, אך זו לא המציאות. למעשה, אפילו אין בין שתי המערכות קשר בזמן ההתקנה שלהן. מדובר בשתי מערכות נפרדות שלכל אחת מטרה משלה ופעולה שונה. התקנת אינטרקום מאפשרת לאדם בכניסה לתקשר עם אדם הנמצא בתוך המבנה, אליו הוא מבקש להיכנס. תקשורת זאת מתבצעת על ידי סאונד באמצעות מערכת קול של רמקולים ומיקרופונים הן בתוך המבנה והן בכניסה אליו מבחוץ, לצד האפשרות לפתוח את מערכת הנעילה על ידי הגורם המורשה לכך.

התקנת קודן לעומת זאת, כן מאפשרת לאדם מורשה גישה חופשית אל תוך המקום על ידי הזנת קוד למערכת. אין כל חפיפה בין המערכות הללו. הפרעת חפיפה יכולה להתרחש רק במידה וישנה תקלה כלשהיא בין האינטרקום לקודן, לדוגמא כאשר התקנת המערכת לא בוצעה כיאות, והדבר יצר בעיה טכנית. כמו כן, גם במקרים בהם מדובר במערכת האינטרקום משולבת עם קודן ואז זה לא צריך להתקין קודן נוסף.

יתרונות בהתקנת מערכת אינטרקום שלמה כולל קודן לדלת הכניסה

ישנן לא מעט יתרונות בהתקנת מערכת אינטרקום שלמה הכוללת קודן.

ייתכן ותשאלו למה כדאי ורצוי לבצע התקנה של שתי המערכות, גם אינטרקום וגם קודן בדלת בכניסה למבנה, והתשובה לכך היא משום שהשילוב בין שתי המערכות מביא לתוצר שלו היתרונות המיוחסים לכל מערכת, וכל מערכת מפצה על חסרונותיה של המערכת האחרת ומשלימה אותה.

מערכת הקודן לבד אינה מאפשרת התקשרות בין החוץ לבין הפנים, ואם אדם שאינו מורשה ישיג את קוד הכניסה הוא יוכל להיכנס למבנה, למשל מבקרים. מערכת האינטרקום לעומת זאת לא תאפשר הגבלה או ניטור של הנכנסים אל תוך המבנה ואין ביכולתה להגביל כניסה למורשים בלבד.

על כן, מערכת הקודן משמש כאמצעי פאסיבי לניתוב האנשים נכנסים שאינם בעלי הרשאת כניסה בדרך קבע. בכדי ששתי הטכנולוגיות הללו יעבדו בקוהרנטיות וישלימו אחת את השנייה ללא כל תקלה או בעיה, יש להתקין כל אחת מהמערכות באופן מקצועי ומושלם. כמו כן קיימות בשוק מערכות אינטרקום משולבות עם מערכות קודן ומדובר במערכות טכנולוגיות מתוחכמות ואיכותיות, במידה ולא בוחרים במערכת משולבת, התקנות מערכת האינטרקום ומערכת הקודן לדלת חייבות להתבצע באופן מיטבי ומקצועי.

חברת שי-מור עובדת בכל רחבי הארץ

שי מור מעניקה שירותי מוקד וגם שירותי התקנת אינטרקום ללקוחותיה במרכז הארץ (תל אביב-יפו, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, ראשון לציון ועוד), בשרון (הוד השרון, רעננה, כפר סבא ועוד) ובכל איזור השפלה אשדוד, גן יבנה, יבנה, אשקלון, בני דרום, ניר גלים, שדה עוזיהו, ניצן, שתולים, גן הדרום, אמונים, גבעתי, בית עזרא, ניצנים, באר גנים, חצור אשדוד ועוד.

פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

השאר פרטים ונחזור בהקדםהתקנת אינטרקום לבית

וודאו תמיד כי התקנת אינטרקום מתבצעת על ידי אנשי מקצוע אשר מיומנים בתפקידם. המערכת החשובה הזו מעניקה לכם את האפשרות לשמור על הפרטיות שלכם ולווסת בצורה יעילה את כניסתם של אנשים שונים לשטח שלכם. לקבלת השירות האמין והמקצועי ביותר בתחום, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שי מור כבר היום. הצוות המקצועי שלנו לא רק יתקין את המערכת אלא גם יסייע באיתור המערכת הנחוצה לכם לשם שמירה על ביטחונם של באי הבית, בית העסק או הבניין שלכם.

התקנת אינטרקום לבית פרטי - רק על ידי המקצוענים שבתחום

כמעט בכל בניין מגורים כיום ניתן יהיה למצוא מערכת אינטרקום. זו למעשה מערכת תקשורת יעילה ונוחה במיוחד אשר מאפשרת את כניסתם של אנשים מוכרים שאתם מעוניינים בנוכחותם בביתכם. על מנת להבטיח את התקנתה של מערכת חשובה זו, וודאו כי אתם פונים אל חברה מנוסה ומקצועית בתחום אשר תוכל להשלים את הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

התקנת אינטרקום לשער כניסה - הבחירה הנכונה

במהלך השנים, מערכת האינטרקום השתנה רבות, וכעת לא מדובר במערכת אשר מאפשרת לבעל הבית רק לפתוח או לסגור את הדלת. כיום, המערכות המרשימות הללו יכולות לכלות מצלמת וידאו דיגיטלית משוכללת והתקנה של צג מרשים בדירתכם. לאור עובדה זו, אין ספק כי התקנת אינטרקום חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים המכירים את הטכנולוגיה המתקדמת הזו ויודעים כיצד להתאים אותה לצרכים שלכם ולהתקין אותה ביעילות ודיוק רב.

בחירתה של מערכת אינטרקום שעונה על הצרכים שלכם

על מנת להיות בטוחים כי אתם בוחרים במערכת הנכונה ביותר לצרכים שלכם, חשוב יהיה להיעזר בשירותיו של מוקד שי מור. המוקד יוודא כי המערכת אשר אתם בוחרים תהיה זו שתאפשר לכם תפעול נוח ויעיל של האינטרקום על ידי כל באי המקום, זאת גם במידה ואינם מסתדרים לרוב עם טכנולוגיה חדישה. לקבלת פרטים נוספים בנושא לצד מענה מקצועי ותכליתי בעבור כל שאלה שלכם, צרו קשר עם מוקד שי מור כבר היום.

מערכת אינטרקום לבית משותף

מערכת אינטרקום מהווה את מערכת בקרת הכניסה הפופולרית ביותר כיום. מערכת זו נפוצה מאוד בבנייני מגורים משותפים, משרדים ואפילו בתי עסקים שונים. המערכת הזו עברה שינויים רבים במהלך השנים, וכעת מציעה לכם הרבה יותר פונקציות מאשר רק פתיחה או סגירה של דלת הכניסה שלכם. בעת פניה אל מוקד שי מור תוכלו גם אתם ליהנות ממערכת איכותית ואמינה אשר תשאיר את השליטה בידיים שלכם ותאפשר לכם לשמור על ביטחון מירבי בבית או בעסק שלכם.

מערכת אינטרקום לבניין מתקדמת ואמינה

בחירתה של מערכת אינטרקום חייבת להתבצע תוך כדי לקיחה בחשבון של מספר נקודות חשובות. כיום, עומדות בפניכם אפשרויות שונות אשר מצליחות לשדרג באופן משמעותי את היכולת שלכם לזהות את האנשים אשר מעוניינים להיכנס לשטח שלכם. כיום ניתן יהיה לשלב לא רק מיקרופון רגיש, אלא גם מצלמת וידיאו דיגיטלית איכותית בכניסה וצג אשר מותקן בבית או במשרד שלכם. הקפידו לבחור בשירותיה של חברה אמינה ומקצועית אשר תוכל לסייע באיתור האינטרקום המתאים ביותר לצרכים שלכם ואף תהיה אחראית להתקנתו הנכונה והמקצועית.

מערכת אינטרקום עם מצלמה - תוספת האבטחה משמעותית וחיונית

במידה ומדובר במשרד או בבית של זוג צעיר, פעמים רבות לא תהיה בעיה לשילוב שלל של פונקציות במערכת האינטרקום שלכם. אך במידה ומדובר באוכלוסייה קשישה אשר מתקשה עם חידושים טכנולוגיים, הרי שמוטב יהיה להיצמד על מערכת אינטרקום פשוטה יחסית אשר לא תקשה עליהם בתפעולה. מערכת האינטרקום, בין אם זו המיועדת להתקנה בסביבה הביתית או בבית העסק שלכם, מהווה ללא ספק תוספת אבטחה ניכרת וחיונית לכל אדם. המערכת הזו מעניקה לכם את היכולת לווסת את הכניסה לבניינים עמוסים, לדעת מי עומד בפתח הבית שלכם ואף למנוע את כניסתם של מי שאתם לא מעוניינים בנוכחותו בשטח שלכם. לקבלת פרטים נוספים בנושא ורכישתה של מערכת אינטרקום מתקדמת ואמינה, צרו קשר עם מוקד שי מור כבר היום.
מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט