פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

התקנת קודן לדלת רב בריח – עד כמה צריך את זה באמת?

התקנת קודן לדלת רב בריח כניסה ברחובות זהו עדיין שירות מבוקש, לא משנה אם הקודן נועד לבניין מגורים, למשרדים או לבית פרטי. מערכת הקודן הוא אמצעי בקרה ומיגון מהנפוצים ביותר. כיום כמעט בכל בית ובניין ואפילו בתוך בנייני משרדים, תיתקלו בקודן בכניסה. התקנה של קודנים בדלתות ובשערים, יוצרת בקרה ופיקוח על כניסת אנשים למרחבים שיש להפעיל עליהם מידור.

בווילות ובבתים פרטיים, כדאי להתקין את הקודן בשער הכניסה לגינה, כיוון שזוהי בעצם הכניסה הראשית למתחם הבית שלכם.

להתקנה של מערכות קודן עדיין יש חשיבות ברורה, ומדובר במערכת פונקציונאלית ורלוונטית מאוד, גם היום כשאנו חיים במציאות בה אלמנטים רבים בחיינו מתבססים על טכנולוגיה.

כאמור, מערכת הקודן נותרה רלוונטית ביותר עבור לקוחות עסקיים (חברות משרדים וכן בתי עסק שונים), וכמובן שגם למגזר הפרטי (בתים ובנייני מגורים). אם אתם לא רוצים שכל אחד יוכל להיכנס בקלות לבית שלכם, לבניין שלכם או למשרד שלכם, מערכת קודן לכניסה, גם כאשר ישנה דלת רב בריח, תהיה שימושית ביותר.

שי-מור אבטחה – שירות התקנת קודן לדלת רב בריח לבירורים לחצו כאן

מה כדאי לבדוק לפני התקנת קודן לדלת רב בריח?

מבררים אודות שירות התקנת קודן לדלתות רב בריח ברחובות, נס ציונה, יבנה והסביבה?, עתה נפרט לכם, מה כדאי לבדוק לפני שמבצעים התקנת קודן לדלת רב בריח.

אם כן, אם אתם חשובים להתקין קודן לדלת, יש מספר דברים שצריך לבדוק. בשוק יש כמה סוגים של קודנים ומערכות הנבדלות אחת מהשנייה , אשר מבחינת הבקר (רכיב הבקרה במערכת), סוג חומר ופונקציונאליות. לפני שתחליטו אם אתם צריכים פאנל עם צג או לא, אם יש לכם צורך במצלמה שתתחבר למערכת או לא, בחרו את חומר הפאנל שיתאים לצורכיכם:

  1. קודן פלסטיק – קודן זה מגיע כפאנל העשוי פלסטיק, והוא מתאים להתקנה בתוך מקומות סגורים, כלומר, קודן זה מותאם לשימוש פנימי ולא חיצוני, בשל עמידות החומר. פלסטיק הוא חומר לא חזק במיוחד, שחיקה פיזית וגם מזג האוויר, יכולים להשפיע עליו. לחות, גשם וטמפ', יביאו לכך שקודן הפלסטיק לא יאריך ימים. לכן הוא אינו מתאים לדלת כניסה או לשער חיצוניים אבל כן יתאים לכניסה למשרד או לדירה בתוך בניין.
  2. קודן מתכת אנטי ונדלי – זהו קודן שמגיע עם פאנל ממתכת, חומר המתכת ממנו עשוי הפאנל עמיד מאוד בפני שחיקה ומפני השפעות מזג האוויר.

אם אתם צריכים את הקודן לדלת כניסה של עסק או משרד, דעו כי יש אפשרות להשתמש בקודן גם כמערכת שעון נוכחות עבור העובדים. בנוסף על כך, היום מחברים את הקודן לתוכנת שגם בודקת את הרשאות העובד.

התקנת קודן ברחובות – כמה זה אמור לעלות לכם?

התקנת קודן ברחובות זה לא סיפור יקר ובהחלט משתלם, במיוחד משום שמדובר במערכת אשר מבצעת תפקיד כל כך חשוב של ניטור. טווח המחירים נע בין 300-700 ₪, יש גם מערכות מתקדמות ויקרות יותר כמו למשל אם הן מגיעות בשילוב קורא מגנטי לכרטיסים וכיוצא בזאת, אבל כאן אנו מדברים על הסוגים הנפוצים, המחיר לא כולל התקנה, וכאן יש מקום להדגיש שכדאי וחשוב להזמין מתקין מקצועי לביצוע העבודה, ולא להתפשר.

פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

השאר פרטים ונחזור בהקדםמיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט