פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

התקנת קודן לכניסת הבניין – התקנת קודנים בראשון לציון

גרים בבניין דירות בראשון לציון? דיירים בבניינים רבים, ישנים כחדשים, פונים להזמין שירות התקנת קודן לבניין מגוריהם. אבל נפתח השאלה, מהו בכלל הצורך במערכת קודן? ובכן, במאמר זה ניתן את התשובה. למערכת הקודן יש תפקיד חשוב בכניסה לבניינים, ולמעשה לכל מקום בו מעוניינים לבצע ניטור של מי שנכנס למבנה. לעומת מערכות אינטרקום אשר מאפשרות תקשורת בין פנים המבנה אל מי שנמצא מחוצה ל, מערכת הקודן מגבילה את אפשרות הכניסה, ומגדירה למי יש הרשאה להיכנס, ומי חייב באישור או בפתיחה דלת הכניסה על ידי אחד הדיירים.

התקנת קודן היא נפוצה מאוד בימינו. למרות שבשוק אפשר למצוא מערכות מתקדמות ומתוחכמות של אינטרקום עם מצלמות ומצגי מסך בדירות, רמקולים חיצוניים ופנימיים ואלמנטים משופרים נוספים במערכות בקרות הכניסה, מערכת הקודן היא עדיין בגדר מערכת אלמנטרית לכל בניין מגורים ואין לה תחליף.

אם אתם מתעניינים באשר לבית שלכם, או באשר לבית עסק או המשרד, דעו כי הקודן יעניק לכם שקט נפשי כפי ששום מערכת אחרת לא תוכל.

בטרם תפנו לחשוב על סוג הקודן שמתאים לכם, ולפני שתלכו לבדוק מהם המוצרים המוצעים בתחום, רצוי שתדעו מהו צורככם. תוכלו להזמין התקנת קודן משוכלל עם מערכת ביומטרית לזיהוי לפי טביעת אצבע, אך האם אתם באמת צריכים מערכת כזו לבניין המגורים שלכם? סביר להניח שלא. לעומת זאת במגדל יוקרה של משרדים, כניסה לקומות ממדורות תצדיק מערכת מתקדמת שכזו.

מבררים אודות התקנת קודן לכניסת הבניין שלכם? מה ההבדל בין מערכות הקודן?

בפועל, כמובן שכל המערכות פועלות על אותו העיקרון. מערכת טביעת אצבע פשוט מחליפה את פאנל המקשים, במקום להקיש קוד טביעת האצבע נסרקת והמערכת החכמה מזהה את האדם כמורשה כניסה או כמי שאינו מורשה כניסה. יש אפילו מי שיגידו שמערכות בקרת הכניסה המשוכללות הללו הן פחות מוצלחות מהמערכות הפשוטות יותר, אבל כאן זה כבר עניין של מוכנות לקדמה.

אנו בחברת שי-מור אבטחה מכוונים כל לקוח ולקוחה למוצר המתאים ביותר עבורם, זה שישרת אותם באופן הטוב ביותר וגם יהיה במסגרת התקציב שלהם. בנוסף, אנו ממליצים לשקול חבילה כוללת של מערכות בקרה ואבטחה אשר כוללת מערכת אינטרקום משולבת קודן ומצלמה. למי שמעוניין להרחיב את המיגון שלו – נציע גם התקנה השל מצלמות אבטחה. אם אתם מחפשים שירות התקנת קודם לבניין שלכם באזור ראשון לציון, חברת שי-מור מובילה בתחום, ומספקת את השירות לצד שירותים נוספים בכל אזור השפלה והדרום.

חברת שי-מור מתמחה בהתקנות קודן לבניינים

ישנם סוגים שונים של מערכות קודן לבניינים, והבחירה במערכת הקודן שמתאימה לכם תלויה בצורך שלכם ובתקציב שלכם.

אפשר למצוא כל מיני סוגים של מערכות אינטרקום, מערכות קודן ומערכות משולבות, אמצעי הפיקוח והבקרה הללו נבדלים זה מזה בעיקר על פי דרך הפעולה שלהם, מטרתם, וסוג הטכנולוגיה שלהן.

כמובן שיהיה גם הבדל בעלויות בין מערכות משוכללות יותר לבין אלה הפשוטות יותר.

בכל מצב אין להתפשר על פנייה לחברה מקצועית בתחום שתתאים לכם את המוצר הטוב ביותר ותבצע את ההתקנה שלו באופן מקצועי ואחראי. אנו בחברת שי-מור נייעץ לכם באשר לבחירה במערכת המתאימה ביותר, ונבצע את ההתקנה בבניין שלכם. אצלנו תקבלו שירות מקצועי מסור במחיר הוגן! אמרתם התקנת קודן לבניין, אמרתם שי-מור אבטחה.

פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

השאר פרטים ונחזור בהקדםמיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט