פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

קודן לדלת

קודן לדלת הינו מוצר חשוב בעבור אנשים רבים והתקנתו מתבצעת לרוב בדלת הבית, הבניין או המשרד שלכם. הקודן מעניק לכם את האפשרות ליהנות מתחושת ביטחון מירבית אשר נובעת מהיכולת שלכם לשלוט באופן מלא בכל באי המקום. בעזרת קודן איכותי ואמין, אתם למעשה מונעים מאנשים זרים ברחוב להיכנס לבית או למשרד שלכם ללא אישורכם. פנו אל מוקד שי מור כבר היום והבטיחו את התקנתו של קודן איכותי לדלת שישמור עליכם ועל כל האנשים שחשובים לכם.

על חשיבותו והתקנתו של קודן לדלת כניסה

בעוד שבעבר התקנתו של קודן לדלת הייתה מנת חלקם של עסקים בלבד, הרי שנוכל לראות כיום כי יותר ויותר אנשים בוחרים בהתקנתו של קודן זה גם בבתים פרטיים ואפילו מבנים מסוגים שונים. הקודן מאפשר לכם לשלוט בצורה יעילה על באי המקום, כך שרק מי שמוזמן יהיה רשאי להיכנס לשטח שלכם, ומי לא, יכול להישאר בחוץ.

במידה וגם אתם מעוניינים בהתקנתו של קודן, חשוב יהיה לעמוד על מספר גורמים חשובים כמו הגודל הרצוי של הקודן, הבחירה שבין קודן רגיל לבין אינטרקום והמיקום של הקודן על גבי הדלת. יש לציין כי קודן לדלת חשוב יהיה להתקין אך ורק בעזרתם של אנשי המקצוע מיומנים בתחום שיכולים לטפל במשימה על הצד הטוב ביותר ולהבטיח את התוצאות האיכותיות שימשיכו לשמור עליכם ועל האנשים החשובים לכם בכל עת.

קודן לדלת כניסה – שדרוג בטיחותי בעלות נוחה במיוחד

אחת הדרכים הפשוטות לשיפור מערך המיגון והאבטחה של ביתכם או משרדכם, תהיה בהוספתו של פריט ייחודי וחשוב – קודן לדלת. לשם בחירתו של הקודם המתאים ביותר בעבורכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שי מור המיומן. המוקד יעזור גם בהתקנתו של הקודן ויעניק לכם את האפשרות להיות אלו שבשליטה על כל מי שמגיע לבית או לבית העסק שלכם. הבטיחו את רמת הביטחון הגבוהה ביותר בעבור כל אנשים החשובים לכם בחיים וצרו קשר עם המוקד לביצוע הזמנה וקבלת פרטים נוספים בנושא.

התקנת קודן לדלת כניסה

מחפשים אחר איש מקצוע אשר יבצע בעבורכם התקנת קודן לדלת כניסה? ובכן, אין ספק כי כדאי לכם יהיה להתעניין בשירותיו של מוקד שי מור המתמחה בתחום. הצוות המקצועי של מוקד שמח לעמוד לרשותכם בכל ולעזור בשדרוג מערך האבטחה שלכם בבית באופן המקצועי ביותר. המוקד חרט על דגלו את מחויבות לכל לקוחותיו ועל כן מקפיד על הענקת השירות האדיב והמקצועי ביותר בתחום אשר יביא לשביעות רצונם המלאה וליצירתה של הסביבה הבטוחה ביותר בעבורכם ובעבור בני הבית או העובדים שלכם.

התקנת קודן לדלת כניסה וכיצד היא מתבצעת

חשוב לציין כי התקנת קודן לדלת כניסה חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחום. זאת על מנת שלהבטיח את העובדה כי יותקן בצורה הנכונה ויאפשר לכם הפעלה נוחה שלו בכל עת. מעבר לכך, לאחר ההתקנה, הטכנאי המקצועי יעביר לכם הדרכה מסודרת ויסביר כיצד משתמשים בקודן לדלת. ההתקנה תתבצע תוך מתן התייחסות למספר נקודות חשובות:

  • הזנת מתח חשמלי לקודן על מנת שיוכל לעבוד בכל עת.
  • בחירתו של מיקום הקודן, אשר לרוב יהיה בצמוד לדלת או לשער אותו הוא אמור לפתוח מצידו החיצוני.
  • התייחסות למנעול אשר נשלט על ידי הקודן לדלת, בין אם מנעול חשמלי או מנעול אלקטרומגנטי.
  • התקנה של כפתור פתיחה פנימי בתוך הבית או המשרד.
  • חיווט של הקודן בעזרת תעלות או חיווט נסתר בתוך הקיר לאחר ביצוע חציבה.
  • ועוד…

קודן לדלת ששומר עליכם

חשוב יהיה לזכור כי מערכת הקודן אינה יקרה במיוחד ושווה את ההשקעה הזו מפני שמעניקה לכל אדם את האפשרות לנתר ולווסת את הכניסה של אנשים לאזור מסוים, זאת בין אם מדובר על הבית שלכם או בית העסק. לקבלת פרטים נוספים בנושא והיכרות עם סוגי הקודנים השונים לדלת אשר יכולים להתאים גם לכם, צרו קשר עם מוקד שי מור כבר היום ותוכלו ליהנות מקודן אמין אשר עונה על כל צורך שלכם.

פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

השאר פרטים ונחזור בהקדםהתקנת קודן לדלת רב בריח – עד כמה צריך את זה באמת?

התקנת קודן לדלת רב בריח כניסה ברחובות זהו עדיין שירות מבוקש, לא משנה אם הקודן נועד לבניין מגורים, למשרדים או לבית פרטי. מערכת הקודן הוא אמצעי בקרה ומיגון מהנפוצים ביותר. כיום כמעט בכל בית ובניין ואפילו בתוך בנייני משרדים, תיתקלו בקודן בכניסה. התקנה של קודנים בדלתות ובשערים, יוצרת בקרה ופיקוח על כניסת אנשים למרחבים שיש להפעיל עליהם מידור. בווילות ובבתים פרטיים, כדאי להתקין את הקודן בשער הכניסה לגינה, כיוון שזוהי בעצם הכניסה הראשית למתחם הבית שלכם. להתקנה של מערכות קודן עדיין יש חשיבות ברורה, ומדובר במערכת פונקציונאלית ורלוונטית מאוד, גם היום כשאנו חיים במציאות בה אלמנטים רבים בחיינו מתבססים על טכנולוגיה. כאמור, מערכת הקודן נותרה רלוונטית ביותר עבור לקוחות עסקיים (חברות משרדים וכן בתי עסק שונים), וכמובן שגם למגזר הפרטי (בתים ובנייני מגורים). אם אתם לא רוצים שכל אחד יוכל להיכנס בקלות לבית שלכם, לבניין שלכם או למשרד שלכם, מערכת קודן לכניסה, גם כאשר ישנה דלת רב בריח, תהיה שימושית ביותר.

מה כדאי לבדוק לפני התקנת קודן לדלת רב בריח?

מבררים אודות שירות התקנת קודן לדלתות רב בריח ברחובות, נס ציונה, יבנה והסביבה?, עתה נפרט לכם, מה כדאי לבדוק לפני שמבצעים התקנת קודן לדלת רב בריח. אם כן, אם אתם חשובים להתקין קודן לדלת, יש מספר דברים שצריך לבדוק. בשוק יש כמה סוגים של קודנים ומערכות הנבדלות אחת מהשנייה , אשר מבחינת הבקר (רכיב הבקרה במערכת), סוג חומר ופונקציונאליות. לפני שתחליטו אם אתם צריכים פאנל עם צג או לא, אם יש לכם צורך במצלמה שתתחבר למערכת או לא, בחרו את חומר הפאנל שיתאים לצורכיכם: קודן פלסטיק – קודן זה מגיע כפאנל העשוי פלסטיק, והוא מתאים להתקנה בתוך מקומות סגורים, כלומר, קודן זה מותאם לשימוש פנימי ולא חיצוני, בשל עמידות החומר. פלסטיק הוא חומר לא חזק במיוחד, שחיקה פיזית וגם מזג האוויר, יכולים להשפיע עליו. לחות, גשם וטמפ', יביאו לכך שקודן הפלסטיק לא יאריך ימים. לכן הוא אינו מתאים לדלת כניסה או לשער חיצוניים אבל כן יתאים לכניסה למשרד או לדירה בתוך בניין. קודן מתכת אנטי ונדלי – זהו קודן שמגיע עם פאנל ממתכת, חומר המתכת ממנו עשוי הפאנל עמיד מאוד בפני שחיקה ומפני השפעות מזג האוויר. אם אתם צריכים את הקודן לדלת כניסה של עסק או משרד, דעו כי יש אפשרות להשתמש בקודן גם כמערכת שעון נוכחות עבור העובדים. בנוסף על כך, היום מחברים את הקודן לתוכנת שגם בודקת את הרשאות העובד.

התקנת קודן – כמה זה אמור לעלות לכם?

התקנת קודן ברחובות זה לא סיפור יקר ובהחלט משתלם, במיוחד משום שמדובר במערכת אשר מבצעת תפקיד כל כך חשוב של ניטור. טווח המחירים נע בין 300-700 ₪, יש גם מערכות מתקדמות ויקרות יותר כמו למשל אם הן מגיעות בשילוב קורא מגנטי לכרטיסים וכיוצא בזאת, אבל כאן אנו מדברים על הסוגים הנפוצים, המחיר לא כולל התקנה, וכאן יש מקום להדגיש שכדאי וחשוב להזמין מתקין מקצועי לביצוע העבודה, ולא להתפשר.

התקנת קודן לכניסת הבניין

גרים בבניין דירות בראשון לציון? דיירים בבניינים רבים, ישנים כחדשים, פונים להזמין שירות התקנת קודן לבניין מגוריהם. אבל נפתח השאלה, מהו בכלל הצורך במערכת קודן? ובכן, במאמר זה ניתן את התשובה. למערכת הקודן יש תפקיד חשוב בכניסה לבניינים, ולמעשה לכל מקום בו מעוניינים לבצע ניטור של מי שנכנס למבנה. לעומת מערכות אינטרקום אשר מאפשרות תקשורת בין פנים המבנה אל מי שנמצא מחוצה ל, מערכת הקודן מגבילה את אפשרות הכניסה, ומגדירה למי יש הרשאה להיכנס, ומי חייב באישור או בפתיחה דלת הכניסה על ידי אחד הדיירים. התקנת קודן היא נפוצה מאוד בימינו. למרות שבשוק אפשר למצוא מערכות מתקדמות ומתוחכמות של אינטרקום עם מצלמות ומצגי מסך בדירות, רמקולים חיצוניים ופנימיים ואלמנטים משופרים נוספים במערכות בקרות הכניסה, מערכת הקודן היא עדיין בגדר מערכת אלמנטרית לכל בניין מגורים ואין לה תחליף. אם אתם מתעניינים באשר לבית שלכם, או באשר לבית עסק או המשרד, דעו כי הקודן יעניק לכם שקט נפשי כפי ששום מערכת אחרת לא תוכל. בטרם תפנו לחשוב על סוג הקודן שמתאים לכם, ולפני שתלכו לבדוק מהם המוצרים המוצעים בתחום, רצוי שתדעו מהו צורככם. תוכלו להזמין התקנת קודן משוכלל עם מערכת ביומטרית לזיהוי לפי טביעת אצבע, אך האם אתם באמת צריכים מערכת כזו לבניין המגורים שלכם? סביר להניח שלא. לעומת זאת במגדל יוקרה של משרדים, כניסה לקומות ממדורות תצדיק מערכת מתקדמת שכזו.

מבררים אודות התקנת קודן לכניסת הבניין שלכם?

בפועל, כמובן שכל המערכות פועלות על אותו העיקרון. מערכת טביעת אצבע פשוט מחליפה את פאנל המקשים, במקום להקיש קוד טביעת האצבע נסרקת והמערכת החכמה מזהה את האדם כמורשה כניסה או כמי שאינו מורשה כניסה. יש אפילו מי שיגידו שמערכות בקרת הכניסה המשוכללות הללו הן פחות מוצלחות מהמערכות הפשוטות יותר, אבל כאן זה כבר עניין של מוכנות לקדמה. אנו בחברת שי-מור אבטחה מכוונים כל לקוח ולקוחה למוצר המתאים ביותר עבורם, זה שישרת אותם באופן הטוב ביותר וגם יהיה במסגרת התקציב שלהם. בנוסף, אנו ממליצים לשקול חבילה כוללת של מערכות בקרה ואבטחה אשר כוללת מערכת אינטרקום משולבת קודן ומצלמה. למי שמעוניין להרחיב את המיגון שלו – נציע גם התקנה השל מצלמות אבטחה. אם אתם מחפשים שירות התקנת קודם לבניין שלכם באזור ראשון לציון, חברת שי-מור מובילה בתחום, ומספקת את השירות לצד שירותים נוספים בכל אזור השפלה והדרום.

חברת שי-מור מתמחה בהתקנות קודן לבניינים

ישנם סוגים שונים של מערכות קודן לבניינים, והבחירה במערכת הקודן שמתאימה לכם תלויה בצורך שלכם ובתקציב שלכם. אפשר למצוא כל מיני סוגים של מערכות אינטרקום, מערכות קודן ומערכות משולבות, אמצעי הפיקוח והבקרה הללו נבדלים זה מזה בעיקר על פי דרך הפעולה שלהם, מטרתם, וסוג הטכנולוגיה שלהן. כמובן שיהיה גם הבדל בעלויות בין מערכות משוכללות יותר לבין אלה הפשוטות יותר. בכל מצב אין להתפשר על פנייה לחברה מקצועית בתחום שתתאים לכם את המוצר הטוב ביותר ותבצע את ההתקנה שלו באופן מקצועי ואחראי. אנו בחברת שי-מור נייעץ לכם באשר לבחירה במערכת המתאימה ביותר, ונבצע את ההתקנה בבניין שלכם. אצלנו תקבלו שירות מקצועי מסור במחיר הוגן! אמרתם התקנת קודן לבניין, אמרתם שי-מור אבטחה.
מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט