פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

קודן לדלת

קודן לדלת הינו מוצר חשוב בעבור אנשים רבים והתקנתו מתבצעת לרוב בדלת הבית, הבניין או המשרד שלכם. הקודן מעניק לכם את האפשרות ליהנות מתחושת ביטחון מירבית אשר נובעת מהיכולת שלכם לשלוט באופן מלא בכל באי המקום. בעזרת קודן איכותי ואמין, אתם למעשה מונעים מאנשים זרים ברחוב להיכנס לבית או למשרד שלכם ללא אישורכם. פנו אל מוקד שי מור כבר היום והבטיחו את התקנתו של קודן איכותי לדלת שישמור עליכם ועל כל האנשים שחשובים לכם.

על חשיבותו והתקנתו של קודן לדלת כניסה

בעוד שבעבר התקנתו של קודן לדלת הייתה מנת חלקם של עסקים בלבד, הרי שנוכל לראות כיום כי יותר ויותר אנשים בוחרים בהתקנתו של קודן זה גם בבתים פרטיים ואפילו מבנים מסוגים שונים. הקודן מאפשר לכם לשלוט בצורה יעילה על באי המקום, כך שרק מי שמוזמן יהיה רשאי להיכנס לשטח שלכם, ומי לא, יכול להישאר בחוץ.

במידה וגם אתם מעוניינים בהתקנתו של קודן, חשוב יהיה לעמוד על מספר גורמים חשובים כמו הגודל הרצוי של הקודן, הבחירה שבין קודן רגיל לבין אינטרקום והמיקום של הקודן על גבי הדלת. יש לציין כי קודן לדלת חשוב יהיה להתקין אך ורק בעזרתם של אנשי המקצוע מיומנים בתחום שיכולים לטפל במשימה על הצד הטוב ביותר ולהבטיח את התוצאות האיכותיות שימשיכו לשמור עליכם ועל האנשים החשובים לכם בכל עת.

קודן לדלת כניסה – שדרוג בטיחותי בעלות נוחה במיוחד

אחת הדרכים הפשוטות לשיפור מערך המיגון והאבטחה של ביתכם או משרדכם, תהיה בהוספתו של פריט ייחודי וחשוב – קודן לדלת. לשם בחירתו של הקודם המתאים ביותר בעבורכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שי מור המיומן. המוקד יעזור גם בהתקנתו של הקודן ויעניק לכם את האפשרות להיות אלו שבשליטה על כל מי שמגיע לבית או לבית העסק שלכם. הבטיחו את רמת הביטחון הגבוהה ביותר בעבור כל אנשים החשובים לכם בחיים וצרו קשר עם המוקד לביצוע הזמנה וקבלת פרטים נוספים בנושא.

התקנת קודן לדלת כניסה

מחפשים אחר איש מקצוע אשר יבצע בעבורכם התקנת קודן לדלת כניסה? ובכן, אין ספק כי כדאי לכם יהיה להתעניין בשירותיו של מוקד שי מור המתמחה בתחום. הצוות המקצועי של מוקד שמח לעמוד לרשותכם בכל ולעזור בשדרוג מערך האבטחה שלכם בבית באופן המקצועי ביותר. המוקד חרט על דגלו את מחויבות לכל לקוחותיו ועל כן מקפיד על הענקת השירות האדיב והמקצועי ביותר בתחום אשר יביא לשביעות רצונם המלאה וליצירתה של הסביבה הבטוחה ביותר בעבורכם ובעבור בני הבית או העובדים שלכם.

התקנת קודן לדלת כניסה וכיצד היא מתבצעת

חשוב לציין כי התקנת קודן לדלת כניסה חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחום. זאת על מנת שלהבטיח את העובדה כי יותקן בצורה הנכונה ויאפשר לכם הפעלה נוחה שלו בכל עת. מעבר לכך, לאחר ההתקנה, הטכנאי המקצועי יעביר לכם הדרכה מסודרת ויסביר כיצד משתמשים בקודן לדלת. ההתקנה תתבצע תוך מתן התייחסות למספר נקודות חשובות:

  • הזנת מתח חשמלי לקודן על מנת שיוכל לעבוד בכל עת.
  • בחירתו של מיקום הקודן, אשר לרוב יהיה בצמוד לדלת או לשער אותו הוא אמור לפתוח מצידו החיצוני.
  • התייחסות למנעול אשר נשלט על ידי הקודן לדלת, בין אם מנעול חשמלי או מנעול אלקטרומגנטי.
  • התקנה של כפתור פתיחה פנימי בתוך הבית או המשרד.
  • חיווט של הקודן בעזרת תעלות או חיווט נסתר בתוך הקיר לאחר ביצוע חציבה.
  • ועוד…

קודן לדלת ששומר עליכם

חשוב יהיה לזכור כי מערכת הקודן אינה יקרה במיוחד ושווה את ההשקעה הזו מפני שמעניקה לכל אדם את האפשרות לנתר ולווסת את הכניסה של אנשים לאזור מסוים, זאת בין אם מדובר על הבית שלכם או בית העסק. לקבלת פרטים נוספים בנושא והיכרות עם סוגי הקודנים השונים לדלת אשר יכולים להתאים גם לכם, צרו קשר עם מוקד שי מור כבר היום ותוכלו ליהנות מקודן אמין אשר עונה על כל צורך שלכם.

פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

השאר פרטים ונחזור בהקדםהתקנת קודן לדלת רב בריח – עד כמה צריך את זה באמת?

התקנת קודן לדלת רב בריח כניסה ברחובות זהו עדיין שירות מבוקש, לא משנה אם הקודן נועד לבניין מגורים, למשרדים או לבית פרטי. מערכת הקודן הוא אמצעי בקרה ומיגון מהנפוצים ביותר. כיום כמעט בכל בית ובניין ואפילו בתוך בנייני משרדים, תיתקלו בקודן בכניסה. התקנה של קודנים בדלתות ובשערים, יוצרת בקרה ופיקוח על כניסת אנשים למרחבים שיש להפעיל עליהם מידור. בווילות ובבתים פרטיים, כדאי להתקין את הקודן בשער הכניסה לגינה, כיוון שזוהי בעצם הכניסה הראשית למתחם הבית שלכם. להתקנה של מערכות קודן עדיין יש חשיבות ברורה, ומדובר במערכת פונקציונאלית ורלוונטית מאוד, גם היום כשאנו חיים במ