מערכות אבטחה פרופיל החברה

מערכות אבטחה פרופיל החברה

מערכות אבטחה - הניסיון

שי-מור מתקינה כבר למעלה מ-30 שנה מערכות מתקדמות ואלפי לקוחות מרוצים מהמגזר הפרטי, העסקי, מועצות אזוריות, האוניברסיטה העברית, תעבורה, אלדן שירותי דרך, תמיג, א.מ.א. ספנות, ונטה, שמרלינג סינכרו, משרד הביטחון, שגרירות אוסטרליה ורבים נוספים. הצטרפו לבעלי העסקים והחברות הגדולות במשק שנהנות מהשירות שלנו.

השירות

בחברת שי-מור תקבלו שירות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך. בשבילנו הפרויקט שלך הוא הפרויקט הכי גדול שלנו והכי חשבו לנו. אריה שטיגל, מנכ"ל חברת שי-מור הטביע בעובדים ובחברה בכלל את נושא השירות כערך עליון. אנו מתחייבים לשירות אמין, איכותי ויעיל.

ההתאמה האישית

בעת פנייתך לקבלת שירות מחברתנו, נבצע בראש ובראשונה חשיבה מדוקדקת בכדי להתאים את הציוד המתאים ביותר עבור העסק. לא כל המצלמות מתאימות לכל אחד, לא כל סוגי תקשורת הפנים מתאימה לכל עסק. ההתאמה האישית של הציוד לדרישותיך ולצרכי העסק חשובות לאין ערוך ובסופו של תהליך גם הכי כדאיים כלכלית.

הציוד הטוב ביותר

חברת שי-מור מתמחה בהתקנת כל סוגי מערכות אזעקה בפרט DSC תוצרת קנדה אשר הותקנות בבנק המזרחי ופרויקטים רבים של משרד הבטחון. הציוד אשר מותקן ע"י חברת שי-מור הינו אמין ואף עומד בתקנים ישראליים ובינלאומיים מחמירים כגון: ISO, UL, ULC ועוד.